BirizBirlikteyiz
PROJELERİMİZ

Oluşturulan #BirizBirlikteyiz fonunu 4 farklı alanda değerlendirerek çocuklarımıza destek oluyoruz.

Projelerimizin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.
Ülkemizdeki Tüm Ortaokullara Bilim Kiti Desteği İçin
#BirizBirlikteyiz

Çocukların erken yaşta bilim ile tanışarak hayal güçlerini kullanmalarına, bilimi eğlenerek öğrenmelerine yardımcı olacak, YGA tarafından geliştirilen Bilim Kitleri’nin mümkün olduğunca fazla okula ve öğrenciye ulaştırılabilmesi için desteğinizi bekliyoruz.

BİLİM KİTİ NEDİR? DESTEK OL
Şehit Çocuklarına Destek İçin
#BirizBirlikteyiz

Vatanı için hiç düşünmeden son nefesini veren polis, asker ve tüm şehitlerimizin bize emaneti olan çocuklarımıza sahip çıkıyoruz. Ailelerinin yerini dolduramasak da onları kendi çocuklarımız gibi düşünüp, hayata tutunmaları için eğitim ve gelişimlerine destek oluyoruz. Bize emanet edilen şehit çocuklarının eğitimleri için tıpkı kendi çocuklarımıza yaptığımız gibi; yaz ve dil okullarından spor ve müzik eğilimlerine yardımcı olacak eğitimlere kadar tam kapsamlı bir sistem oluşturacağız.

DESTEK OL
100 Yeni Derslik Yapmak İçin
#BirizBirlikteyiz

Nef Vakfı olarak bugüne kadar
36 anaokulu ve ilkokul, 72 ana
sınıfı dersliği yaptık. Sizlerden
gelecek destekle bu okulların
sayısını artırarak daha fazla
çocuğun hayatını birlikte
değiştiriyoruz.

DESTEK OL
3000 Öğrenciye Burs Vermek İçin
#BirizBirlikteyiz

Nef Vakfı olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren toplam 2738 öğrencimize burs imkanı sağladık. Üniversite burslarımızın yanında, yıldız çocuk bursu ve üstün başarı burslarını da sunduk. Şimdi daha fazla öğrenciye burs imkanı sağlamak için desteğinizi bekliyoruz.

DESTEK OL